про компанію

Швейцарський виробник підшипників

RKB Bearing Industries Group  — швейцарський виробник підшипників преміум-класу. Спеціалізується на виробництві всіх типів підшипників кочення. Має представництва у 50 країнах світу. Центральний офіс та технологічний центр розташовані в місті Балерна, Швейцарія.

Компанія заснована у 1936 році, як постачальник кулькових підшипників та втулок.

В 1960‒1970 роках, на хвилі розвитку світової економіки, компанія значно розширює виробництво й укладає низку договорів з закордонними партнерами про спільну діяльність.

В 1996 році компанія засновує Групу RKB та відчиняє філії в ключових точках по всьому світу. В 2001, 2007 та 2014 роках RKB будує нові заводи та суттєво збільшує свої виробничі потужності.

Сьогодні RKB — це один із світових грандів у виробництві промислових підшипників преміум-класу. Компанія виробляє повний спектр підшипників кочення із акцентом на великий діаметр продукта (до 1925 мм зовнішнього діаметра).

Щомісячна промислова потужність компанії складає більш ніж 350 тон обробленої сталі. Номенклатура продукції нараховує більше 8000 найменувань. Компанія також виробляє підшипники нестандартних розмірів по індивідуальним замовленням.

Капіталомісткий запас готової продукції RKB вважається одним із найбільших в Європі з точки зори асортимента та досяжності.

Виробництво працює у відповідності  із стандартами ISO, ANSI/ABMA, ГОСТ.

Новини компанії RKB Trade SA 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12